כל התכשיטים עמידים במים 💧 משלוחים בתוך 3-5 ימי עסקים 🛵 ניתן לשלם גם בביט🥳 אחריות לשנה על כל התכשיטים!

מדיניות משלוחים

שימו לב – משלוחים בין 3-5 ימי עסקים.

1. האתר יספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט לעיל, לכתובת שהלקוח הקליד או מסר בעת ההזמנה, תוך המועד הקבוע בדף המוצר, אלא אם כן נכתב אחרת באתר.
2. דמי המשלוח ישולמו עם התשלום בגין המוצר.
3. האתר לא יהיה אחראי לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו לרבות תקלות בחברת השילוח, שביתות, השבתות וכיוצ”ב.
4. . כל עיכוב באספקה, שליחת פריט שונה בשוגג וכדומה יקנה ללקוחה את הזכות לבטל את ההזמנה ואינו יקנה לה כל זכות לסעד או פיצוי.
5. התקנון של הגוף המשלח באמצעותו תבוצע ההובלה יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב את הלקוח.
6. זמני אספקת המוצרים המצוינים כוללים רק את חישובם של ימי עסקים בלבד (ימי עסקים אינם כוללים שישי, שבת, ערבי חג, חג, ימי שבתון, מנוחה וכדומה)
7. על הלקוח להודיע מיידית לאתר אם המוצר לא סופק בתקופת האספקה המפורטת באתר. במידה והלקוח לא יהיה מעוניין להמתין להגעת המוצר מעבר לתקופת האספקה, האתר יחזיר ללקוח את הכסף אותו שילם עבור אותו מוצר כפוף ובהתאם להתקשרות עם חברת המשלוחים ווידוא נכונות התלונה.
8. בכל בקשה לביטול הזמנה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפוף הביטול לכך שהלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא לאתר על חשבונו.
9. את רכישתך תוכל לקבל באמצעות משלוח לאחת מנקודת החלוקה ברחבי הארץ.
10. נציגת חברת השליחויות תיצור עימך קשר.
11. משלוח מגיע בין 3-5 ימי עסקים. שימו לב – בתקופת החגים וחודש נובמבר יתכנו עיכובים של עד 8 ימי עסקים.
12. ימי עסקים אינם כוללים את שישי, שבת, חג, ערב חג, שבתון ויום ההזמנה.
13. אין ביכולתנו לקחת אחריות על עיכובים שחלים בחברות השליחויות אך נשמח לעמוד לרשותך ולבדוק סטטוס הזמנה בטלפון.
14. שאלות לגבי האתר, פעילותו והמוצרים המוצגים באתר ניתן לפנות לשירות הלקוחות בדואר אלקטרוני, דף הפייסבוק או באמצעות הטלפון. האתר יעשה את מרב המאמצים להתייחס לכל פנייה אליו בתוך 48 שעות אך אינו יכול להתחייב לכך.
15. עיכובים יכולים להיגרם מכיוון שחלק מהמוצרים המוזמנים באתר מוזמנים במיוחד מהמפעל עבור אותה הזמנה. המפעל הנו ספק חיצוני ולכן זמן האספקה תלוי גם באספקה על ידו.
16. לישובים מרוחקים מאזור המרכז יתכנו עיכובים מעבר לזמן המצוין באתר.

תפריט נגישות